dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Głogów - Lista ofert

265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

265 ogłoszeń

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | 5 180 zł/m | ul. Orbitalna Wyjątkowa przestrzeń z potencjałem idealna do życia lub jako inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do własnej aranżacji! Głogów, os. Kopernik, ul. Andromedy Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,50 m² 7 362,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na Starym Mieście. To dwupokojowe lokum emanuje urokiem i zachwyca swoją funkcjonalnością. Wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

3 000 zł49,50 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej wynoszącej 49, 50 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym przy parku Nad Strumykiem. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 49,83 m , położone na parterze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,40 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przestronne, rozkładowe, jasne i cieple 1 -pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, o pow. 35,4 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze , 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,50 m² 5 452,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie po swojemu, nie przepłacając za czyjeś gusta i nietrafione remonty? A może szukasz atrakcyjnej okazji inwestycyjnej pod wynajem? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Sikorskiego - 2 piętro w bloku - Powierzchnia: 29 m Układ: * salon z kuchnia wyposażona w meble * osobna sypialnia (może zostać umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł63,90 m² 6 040,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie na Starym Mieście w Głogowie ul. Smolna. Mieszkanie przeszło generalny remont zaledwie 3 lata temu. Wymieniono wszystkie instalacje, położono gładzie, odświeżono podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

400 700 zł49 m² 8 177,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Głogów, os. Kopernik, niski blok/gotowe do zamieszkania/pełne nowe wyposażenie W cenie! Szukasz mieszkania pachnącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 976 zł44,58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,58 m2, sprzedam, 320976 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa oferta! Piastów Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej z garderobą 64m| 3 pokoje| kuchnia | łazienka | wc | parter | duży balkon Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i prestiż na Osiedlu Kopernik gotowe mieszkania od ręki. Czy szukasz mieszkania, które łączy elegancję, wygodę i funkcjonalność? A może zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48,70 m² 4 517,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Alei Wolności. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,47 m2, sprzedam, 333525 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu z wyodrębnioną księgą wieczystą) o powierzchni 61,20 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: 3 niezależne, ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka osobne wc duży i długi przedpokój balkon Do mieszkania przynależy przestronna piwnica o powierzchni 11,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł60,03 m² 4 664,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Głogów, ul. Elektryczna Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ustawnego i gotowego do zamieszkania mieszkania, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,81 m² 6 073,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Wyposażenie - do uzgodnienia. Standard wykończenia: panele oraz płytki na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

323 196 zł46,84 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam inwestycje na Piastowie w Głogowie. Mieszkanie jest z balkonem na parterze. W kondygnacji podziemnej i naziemnej będą znajdować się miejsca parkingowe i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65,70 m² 5 783,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,70 m2, które w kwestii prawnej jest spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu mieszkalnego. Gdzie znajduje się mieszkanie? Na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,60 m² 5 959,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Chrobry, 3 pokoje, 63m2, balkon, piwnica, 379 000zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,10 m² 5 709,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem Głogów, os. Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,10 m na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 816 zł56,16 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość o powerzchni 56,16m2 w stanie deweloperskim z wydzieloną przestrzenią na: - salon z dużym balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę z toaletą - sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,20 m² 4 606,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju Przedstawiam Państwu ofertę zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 43,2 m usytuowanego na IV piętrze Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 300 zł41,75 m² 7 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,30 m² 8 250,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie | 42,30 m | Głogów, os. Kopernik Szukasz mieszkania, w którym najtrudniejszy etap masz już za sobą, a resztę urządzisz dokładnie pod swój.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, ulica Głowackiego, osiedle Chrobry, mieszkanie, 2 pok, 38m2, sprzedaż 293 000zł rezerwacja* kiedy szukasz czegoś wyjątkowego. Mieszkania całkowicie umeblowanego i wyposażonego, króluje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

751 545 zł79,11 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą, na kameralnym i zadbanym osiedlu. Lokal o powierzchni 79,11.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł72 m² 5 972,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, kosmonautów Polskich, mieszkanie, 3 pokoje, 72m2, piwnica, sprzedaż 429 999 zł Mieszkanie dostępne od "ręki" *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży duże rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niedziałkowskiego w Głogowie. Idealna lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł35,70 m² 6 134,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i dostępne od zaraz. Atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie 2 pokojowe na ul. Obrońców Pokoju. Mieszkanie składa się z: - kuchni - Salonu - Sypialni - Przedpokoju - Łazienki - Garderoby Informacje dodatkowe: - piwnica - Okna białe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3