dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Głogów - Lista ofert

265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Chrobry,Głogów

199 000 zł31 m² 6 482,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Obniżyliśmy cenę! Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 30,7 m2 w wieżowcu, na parterze w Głogowie. Mieszkanie wymaga remontu, co pozwala na własną aranżację. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

369 000 zł60 m² 6 109,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Głogów, os. Kopernik, 60,40 m Idealna oferta dla rodzin, par oraz osób szukających funkcjonalnego i zadbanego mieszkania. Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Nadodrze,Głogów

239 000 zł54 m² 4 461,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ulicy Przemysłowej! To nieruchomość o powierzchni 53,57 m2, położona na trzecim piętrze, gwarantującą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

236 000 zł38 m² 6 226,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 37,90 m , położonej na parterze 4-piętrowego bloku w Głogowie, tuż przy pełnej infrastrukturze. Idealna opcja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

395 000 zł71 m² 5 532,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 71,4 m2 w ścisłym centrum Kopernika. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu przy ulicy Plutona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Żarków,Głogów

414 900 zł64 m² 6 442,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonem gotowe do zamieszkania! Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w Głogowie? Ta nieruchomość przy ulicy Budziszyńskiej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Hutnik,Głogów

329 000 zł48 m² 6 882,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 47,8 m2 po generalnym remoncie na 2 piętrze gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roweckiego Grota

Żarków,Głogów

719 000 zł115 m² 6 252,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: piękne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie po remoncie. Idealna Inwestycja dla Rodziny Cena: 663.000 PLN Lokalizacja: Głogów, Piastów, ul. Gen. Roweckiego (grota) Powierzchnia: 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Matejki,Głogów

499 000 zł53 m² 9 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe 52,74 m z tarasem 50 m - Śródmieście, głogów Na sprzedaż absolutnie zachwycające mieszkanie o powierzchni 52,74 m z imponującym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

484 900 zł84 m² 5 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją parter, ul. Jagiellońska, głogów Jeżeli szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, to oferta idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Królewska

Piastów Śląskich,Głogów

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Głogowie gotowe na nowe wspomnienia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

1 000 zł31 m² 31,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Morcinka , mieszkanie z balkonem i piwnicą, 1 pok, 32m2, ivp, wynajem 1000 zł Do wynajęcia mieszkanie, duża kawalerka o powierzchni 32m2, usytuowana w bloku na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Chrobry,Głogów

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, mieszkanie, 2 pok, 40m2, iiip. z windą i balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym, wynajem mieszkania: 1900 zł miejsce parkingowe: 300 zł Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Gwiaździstej na osiedlu Kopernik w Głogowie. Nieruchomość o powierzchni 63 m2 usytuowana jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernik,Głogów

199 000 zł32 m² 6 220,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż kawalerka z balkonem Osiedle Kopernik ul. Andromedy Głogów Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,80 m , położoną na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko w Cuprum House, 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Kopernik przy ul. Kosmonautów Polskich. Metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

299 000 zł61 m² 4 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym pietrze w niskim bloku na os. Kopernik. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygody i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z balkonem - Głogów, osiedle Hutnik Na sprzedaż komfortowa kawalerka z oddzielną kuchnią, położona na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Hutnik w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

340 000 zł60 m² 5 629,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 60,4 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku na osiedlu Kopernik. Pomieszczenia składają się z trzech pokoi, które mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

184 900 zł30 m² 6 267,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z panoramicznym widokiem na Głogów idealna inwestycja lub przytulne mieszkanie dla singla czy pary Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 619,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w stylu loft. Na sprzedaż przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone w centrum Głogowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

269 000 zł63 m² 4 269,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie w super cenie czeka na Ciebie. Mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze w niskim bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie to oferta dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

335 000 zł44 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Gustawa Morcinka, w cichej i zielonej części Głogowa. Przestrzeń dopasowana do Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastów Śląskich,Głogów

429 000 zł74 m² 5 805,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na ulicy Królewskiej na osiedlu Piastów I w Głogowie. Ta niezwykle urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Hutnik,Głogów

345 000 zł64 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: przytulne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze na osiedlu Hutnik, ul. Norwida w Głogowie. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Chrobry,Głogów

410 000 zł54 m² 7 522,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z windą w Głogowie na ul. Grunwaldzkiej, centrum miasta, 54,5 m Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

249 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku, usytuowane w samym sercu Głogowa. To doskonała okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

258 000 zł54 m² 4 771,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Daszyńskiego , oś. Hutnik, mieszkanie, 3 pok. z, 54,07m2, vp. sprzedaż, 258 000 zł rezerwacja Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Matejki,Głogów

199 000 zł34 m² 5 798,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,32 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Matejki,Głogów

245 000 zł52 m² 4 706,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na parterze w Głogowie idealne dla rodziny! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w niskiej cenie 245.000 zł. To oferta właśnie dla Ciebie! Przestronne 52,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Matejki,Głogów

499 000 zł53 m² 9 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Matejki,Głogów

279 000 zł55 m² 5 100,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Poczdamska, mieszkanie 3 pok, powierzchnia 55 m2, sprzedaż, 279 000zł rezerwacja Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji mieszkania w centrum, na ładnym i spokojnym osiedlu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, gdzie wszystko będziesz mieć pod ręką? Jesteś w dobrym miejscu! Mieszkanie, o którym mowa znajduje się na osiedlu Chrobry, przy ul. Głowackiego, a jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

299 000 zł54 m² 5 506,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3m2 na piątym piętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Kopernik. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, wyremontowane - wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

335 000 zł44 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

220 000 zł31 m² 7 166,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka 30,7 m z możliwością wydzielenia drugiego pokoju. Cena: 220 000 zł (do negocjacji). Lokalizacja: głogów, osiedle Chrobry. Dostępność: od zaraz. Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Głogów, os. Hutnik Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na 6 piętrze w wieżowcu z nową windą, położone w spokojnej okolicy na osiedlu Hutnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

536 000 zł70 m² 7 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie - 70 m , parter, osiedle Piastów Śląskich - Głogów Lokalizacja Mieszkanie położone jest na parterze w czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

525 000 zł84 m² 6 213,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 84,5 m na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej w Głogowie parter, balkon, klimatyzacje Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania dla swojej rodziny? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Hutnik,Głogów

1 399 zł37 m² 37,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, obrońców Pokoju, mieszkanie, 2 pok, 37m2, ivp. z windą i balkonem, wynajem 1399 zł Mieszkanie dostępne od 12 maja 2025r. Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

355 000 zł50 m² 7 127,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,81m2 (po podłodze 60m2) na trzecim piętrze z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piastów Śląskich w bloku z 2014.