dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Głogów - Lista ofert

265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polska

Stare Miasto,Głogów

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego, doskonale doświetlonego mieszkania, które zachęca do wynajęcia nie tylko lokalizacją ale i przestrzenią- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

466 536 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os. Chrobry w nowej inwestycji deweloperskiej park głowackiego. Ogromną zaletą Parku Głowackiego jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

166 000 zł31 m² 5 407,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 6 piętrze w wieżowcu na ulicy Armii Krajowej w Głogowie. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30.70 m2, w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chrobry,Głogów

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Grunwaldzka, mieszkanie, 3 pokoje, 70m 2 , wynajem 1800zł. Rezerwacja Oferujemy do wynajmu mieszkanie z balkonem, 3 pokojowe o powierzchni 70m 2 , z niezależnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

234 000 zł35 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 3 piętrze. Lokalizacja; głogów, ulica Królewska w bloku Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,40 m2, w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

359 000 zł60 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz kupić nieruchomość do której możesz się wprowadzić od ręki? Idealnie! Mam dla Ciebie Twój wymarzony kąt! Mieszkanie zlokalizowane jest na II Piastowie, a zatem w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

414 372 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż polecamy nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Bartosza Głowackiego w Głogowie, os. Chrobry w nowej inwestycji deweloperskiej park głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Chrobry,Głogów

339 000 zł44 m² 7 669,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz głowy do remontów? Chcesz się wprowadzić od zaraz? Idealnie! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań! Nieruchomość znajduje się w samym centrum, nieopodal znanego wszystkim mogadoru. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

248 000 zł48 m² 5 177,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Potrzebujesz mieszkania w centrum miasta a mimo to chcesz mieć komfort bliskości zieleni? Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić w swoim własnym stylu? Świetnie! Mam coś co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

490 812 zł58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł52 m² 5 147,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Głogowa, w Śródmieściu, gdzie odnajdziesz wszystko co jest Ci niezbędne do życia i funkcjonowania. W promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Kopernik,Głogów

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zależy Ci na idealnej lokalizacji? Szukasz swojej własnej przestrzeni? Chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Idealnie! Ta nieruchomość jest stricte na miarę Twoich potrzeb! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Żarków,Głogów

360 000 zł61 m² 5 891,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i 2 piwnicami - 60 m , os. Piastów 2, głogów Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

526 680 zł63 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania, do którego wprowadzisz się z walizką swoich marzeń ? Nie masz głowy do remontów? A może przeraża Cię wizja aranżacji ? Mam dla Ciebie idealną nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

408 996 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł44 m² 6 141,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu na remont? Chcesz mieszkać w ścisłym centrum miasta ale w otoczeniu zieleni? Nic prostszego! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań. Proponuję Ci komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

345 000 zł44 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu i pomysłu na remont ? Chciałbyś wejść do swojego własnego M z walizką własnych marzeń? Ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania kompleksowo wyremontowane dwu-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

489 000 zł64 m² 7 640,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie 64 m z balkonem - parter, ul. Kasztelańska, os. Piastów Śląskich Na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Matejki,Głogów

295 000 zł43 m² 6 879,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni4 2,88 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

199 000 zł34 m² 5 854,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Aleja Wolności, os. Śródmieście, głogów Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

255 000 zł53 m² 4 847,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m , położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Oriona na osiedlu Kopernik w Głogowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Kościuszki,Głogów

1 300 zł34 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Diament Nieruchomości przedstawia ofertę 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

199 000 zł32 m² 6 220,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż kawalerka z balkonem Osiedle Kopernik ul. Andromedy Głogów Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,80 m , położoną na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Głogów

Hutnik,Głogów

1 200 zł28 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, obrońców Pokoju , mieszkanie, 1 pok, 28m2, ip, wynajem 1200zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie-kawalerka W ofercie kawalerka o powierzchni 28m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Głogów

Matejki,Głogów

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, aleja Wolności , mieszkanie z balkonem i piwnicą,1 pok, 26m2, iip, sprzedaż, 160 000zł. Do sprzedaży atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie, kawalerka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Chrobry,Głogów

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ulica Stawna, kawalerka, 30m2, 8p, wynajem 1100 zł, wszystko nowe Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża kawalerka po remoncie. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

222 000 zł48 m² 4 663,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Głogów, ul. Niedziałkowskiego , oś. Hutnik, mieszkanie, 3 pok z, 47,6m2, ivp, sprzedaż, 222 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

190 000 zł39 m² 4 896,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje- 4896zł/m2 Blisko do centrum - lokalizacja przy ul. Sienkiewicza w Głogowie. Mieszkanie Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chrobry,Głogów

1 150 zł32 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, armii Krajowej , mieszkanie z balkonem i piwnicą,1 pok, 32m2, iip, wynajem 1150zł Dostępne od stycznia. Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 42 m z dużym balkonem - ul. Saturna, głogów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

169 000 zł31 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

321 200 zł44 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie musi zostać zakupione razem z komórką lokatorską o powierzchni 3,46m2. Łączna kwota za całość 330 542 złote. Budynek pięciokondygnacyjny z 2022 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

220 000 zł38 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niedziałkowskiego w Głogowie. Nieruchomość składa się z: - otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Głogów,dolnośląskie

449 000 zł75 m² 5 994,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Głogowie na ul. Norwida. Mieszkanie składa się z dużego salonu, 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i korytarza. Metraż; 74.90 m2 Piętro; 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Matejki,Głogów

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe 54 m - ul. Przemysłowa, głogów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Chrobry,Głogów

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Chrobry, głogów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Królewska

Piastów Śląskich,Głogów

459 000 zł74 m² 6 211,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Sprzedam przestronne, słoneczne, klimatyzowane, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,9m2. Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu Piastów Śląskich przy ulicy Królewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Żarków,Głogów

360 000 zł61 m² 5 891,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

189 000 zł37 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu mieszkania położonego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Sienkiewicza, mieszkanie o powierzchni 36,9 m to doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Żarków,Głogów

265 000 zł53 m² 5 028,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wirtualny spacer 3D - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, słonecznego mieszkania na osiedlu Piastów I. Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze w bloku przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij