dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Głogów - Lista ofert

267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

195 000 zł75 m² 2 603,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os.Piastów Śl. na parterze w czteropiętrowym bloku. 74,9 m2, cztery pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

140 000 zł42 m² 3 313,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os.Hutnik I na II piętrze w czteropiętrowym bloku. 42 m2, trzy pokoje, toaleta z łazienką, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kopernik

Kopernik,Głogów

113 000 zł35 m² 3 156 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik C na VIII piętrze we wieżowcu 35,8 m2,jeden pokój, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon- zabudowany .Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

195 000 zł64 m² 3 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Piastów I IV piętrze w czteropiętrowym bloku. 64 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, garderoba, balkon. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

125 000 zł45 m² 2 769,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane mieszkanie w centrum miasta na os. Śródmieście na parterze w czteropiętrowym bloku. 45,14 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, kuchnia, przedpokój i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

210 000 zł64 m² 3 307,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Stare Miasto na I piętrze w czteropiętrowej, ceglanej kamienicy. 63,5 m2, trzy pokoje, kuchnia, toaleta i łazienka osobno, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

130 000 zł46 m² 2 783 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania i kupna mieszkania w Głogowie przy Al. Wolności. Mieszkanie jest do remontu i własnej aranżacji. Cena pozwala na realizację programu Rodzina na Swoim. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

190 000 zł64 m² 2 992,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do oglądania i kupna luksusowo wykończone mieszkanie w Śródmieściu na pierwszym piętrze w wieżowcu .Mieszkanie jest bardzo zadbane ,po kapitalnym remoncie , 63,5 m2, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

162 000 zł52 m² 3 109 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik na I piętrze w czteropiętrowym bloku. 52,1 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kopernik

Kopernik,Głogów

157 000 zł54 m² 2 870 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik C na VI piętrze we wieżowcu 54,7 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

146 000 zł46 m² 3 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 46 m2 na III piętrze w bloku IV-piętrowym. Mieszkanie składa się z 2 przestronnych pokoi, przedpokoju, łazienki, kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

115 000 zł37 m² 3 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os.Hutnik II na III piętrze w czteropiętrowym bloku. 37 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, przedpokój. Zarówno mieszkanie jak i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

123 000 zł44 m² 2 782,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam. Mieszkanie na sprzedaż, do remontu. cena do negocjacji. 44,20m za 123000zł. Wolne od maja 2013. 2 pokoje,kuchnia ma duże okno, łazienka (bez pieca) osobne wc,piwnica. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo pilnie sprzedam mieszkanie na Koperniku, wieżowiec przy szkole podst nr 10, dogodna lokalizacja,przystanki pracownicze i miejskie 20m od klatki. Mieszkanie bardzo ciepłe, ciche, jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

170 000 zł46 m² 3 736,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do ogladania mieszkania na parterze. Mieszkanie znajduje sie od strony podworka. nowe okna. nowe drzwi wejsciowe do mieszkania oraz wewnetrzne. Lazienka zrobiona 3 lata po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 269 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os.Śródmieście III piętrze w czteropiętrowym bloku 36,7 m2, dwa pokoje, toaleta z łazienką , przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

115 000 zł34 m² 3 295 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane i wyremontowane mieszkanie na os. Hutnik na I piętrze w czteropiętrowym bloku. 34,9 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, przedpokój, suszarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

150 000 zł53 m² 2 808 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os.Hutnik I na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. 53,4 m2, trzy pokoje, toaleta z łazienką, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

173 000 zł63 m² 2 711 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os.Piastów III na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.63,8 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Hutnik

Hutnik,Głogów

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie najchętniej dla studentów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

102 000 zł34 m² 2 965 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os.Sródmieście - Hutnik I na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.34,4 m2,dwa pokoje, toaleta z łazienką , przedpokój. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

165 000 zł47 m² 3 472 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania wyremontowane mieszkanie na os. Hutnik na parterze w czteropiętrowym bloku. 47,51 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka razem, przedpokój. Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

170 000 zł63 m² 2 698 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania mieszkanie na os. Kopernik C na II piętrze w czteropiętrowym bloku. 63 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon(wyremontowany). Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, w centrum miasta. Blisko praktycznie wszędzie, ryneczek, supermarket, apteka, pizzeria, bankomat, bank, przedszkoole, szkoła, park, plac zabaw, 5 min drogi do Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Piastów Śląskich,Głogów

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne, z otwartą, jasną kuchnią , dużym balkonem, w łazience prysznic, duża piwnica, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

158 400 zł72 m² 2 193 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik B na III piętrze w wieżowcu. 72,2 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, garderoba, spiżarnia w kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

190 000 zł57 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję słoneczne, przestronne, zadbane, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Śródmieście przy ul. Poczdamskiej w wieżowcu z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

160 000 zł53 m² 3 018,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na pierwszym pietrze w wieżowcu na ulicy Budowlanych. Mieszkanie własnościowe. Trzy pokoje, okna z dwóch stron, widok na park. Standard wykończenia : Ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

130 000 zł47 m² 2 748 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do oglądania i kupna mieszkania trzy pokojowego na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest do odnowienia , odświeżenia i własnej aranżacji. W mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

170 000 zł50 m² 3 434,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne , dwustronne II piętro, duża logia balkonowa południowa,po remoncie, blisko sklepy osiedlowe, duży market, targowisko, kościół , szkoły, przedszkole, przychodnia. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kopernik

Kopernik,Głogów

115 000 zł35 m² 3 212 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania mieszkanie na os. Kopernik B na IV piętrze w wieżowcu. 35,8 m2, pokój, toaleta z łazienką, z balkonem. Mieszkanie jest usytuowane w budynku, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

147 000 zł54 m² 2 722 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne dwupokojowe mieszkanie po remoncie 54 m2 na os. Piastów w Głogowie. Dwa pokoje, kuchnia, toaleta łazienka. Mieszkanie jest usytuowane na II piętrze czteropiętrowego bloku. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

165 000 zł52 m² 3 173 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży zadbane, ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie po remoncie na parterze na os. Kopernik w czteropiętrowym bloku. Trzy pokoje, kuchnia, toaleta, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kopernik

Kopernik,Głogów

170 000 zł53 m² 3 153 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Serdecznie polecam do oglądania i kupna mieszkania w Głogowie na oś.Kopernik. Mieszkanie jest położone na 8p. w wieżowcu. Mieszkanie składa się z kuchni z aneksem , dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Chrobry

Chrobry,Głogów

130 000 zł44 m² 2 941 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do oglądania i kupna bardzo sympatycznego,zadbanego mieszkania położonego w Głogowie na oś. Chrobry we wieżowcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

190 000 zł70 m² 2 706 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Serdecznie zapraszam do oglądania i kupna mieszkania w atrakcyjnej cenie na os. Piastów I w bloku IV piętrowym. Mieszkanie jest rozkładowe, 70,2 m2, 3 pokoje, kuchnia, wc , łazienką duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

165 000 zł47 m² 3 466 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam do oglądania i kupna mieszkania w atrakcyjnej cenie na os. Hutnik w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest rozkładowe, 47,6 m2, trzy pokoje, kuchnia, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

190 000 zł64 m² 2 945 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie na Piastowie w dobrej cenie. Ustawne i przestronne mieszkanie do indywidualnej aranżacji 64,5 m2 na osiedlu Piastów Śląskich. Trzy pokoje, kuchnia, toaleta, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

121 000 zł48 m² 2 496 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Serdecznie zapraszam do oglądania i kupna mieszkania w atrakcyjnej cenie na os. Śródmieście. 48,46, dwa pokoje, kuchnia, toaleta z łazienką, przedpokój. Klatka schodowa jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Merkurego

Kopernik,Głogów

233 188 zł69 m² 3 348 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis technologii, wykończenia i standardu budynku, lokali i przyległego terenu. A. Zagospodarowanie terenu: 1.Teren wokół budynku - realizacja zgodnie z aktualnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Chrobry

Chrobry,Głogów

133 000 zł44 m² 3 009 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na Chrobry na VII piętrze w wieżowcu. 44,2 m2 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak i klatka.