dowolna

Nieruchomości Głogów - Oferty sprzedaży nieruchomości

397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Największe dwupoziomowe mieszkanie w Głogowie o powierzchni 122 m z miejscem postojowym i piwnicą w cenie - taka okazja nie trafia się dwa razy! Lokalizacja: zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

388 000 zł50 m² 7 729,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaoszczędź dziesiątki tysięcy złotych i miesięce pracy. Wybierz mieszkanie, do którego wprowadzisz się od ręki Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chrobry,Głogów

398 000 zł54 m² 7 302,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z windą w Głogowie na ul. Grunwaldzkiej, centrum miasta, 54,5 m Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

439 900 zł57 m² 7 772,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, wykończone mieszkanie przy ul. Oriona gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogów

Głogów,dolnośląskie

190 000 zł1 149 m² 165,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Głogowie - ul. Ogrodników Powierzchnia: ok. 1149 m | Wydana decyzja o warunkach zabudowy | Jedna z ostatnich takich działek w mieście Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

860 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom z dużą działką Grodziec Mały - energooszczędny, przestronny i gotowy do zamieszkania free home Biuro Nieruchomości Głogów prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

379 000 zł62 m² 6 142,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 62 m Głogów, osiedle Kopernik Duże, dwustronne (wschód-zachód) funkcjonalne mieszkanie o powierzchni prawie 62 m . Położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

199 000 zł32 m² 6 220,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż kawalerka z balkonem Osiedle Kopernik ul. Andromedy Głogów Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,80 m , położoną na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Hutnik,Głogów

335 000 zł44 m² 7 648,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Głogów, osiedle Hutnik, mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, pow. 43.8m2, sprzedaż 335 000zł Nie masz czasu i pomysłu na remont? Mam dla Ciebie świetna propozycję! MIESZKANIE GOTOWE DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

170 000 zł33 m² 5 089,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z własnym miejscem parkingowym w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju | 2. piętro | Gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

399 000 zł62 m² 6 456,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą - gotowe do zamieszkania - Głogów Opis mieszkania Mieszkanie składa się z trzech funkcjonalnych pokoi, osobnej przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Robotniczej

Matejki,Głogów

339 000 zł55 m² 6 144,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,17 m , położone na 1. piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Jedności Robotniczej , na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Głogów, - na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

299 000 zł52 m² 5 794,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m2 położone na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Saturna w Głogowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

329 000 zł61 m² 5 429,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane na osiedlu Kopernik przy ul. Galileusza w Głogowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

749 000 zł110 m² 6 827,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej największa działka, aż 11 arów! Garaż, dodatkowe miejsca postojowe i możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż skrajny segment szeregowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Piastów Śląskich,Głogów

379 000 zł56 m² 6 807,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Henryka V Żelaznego na cenionym i spokojnym osiedlu Piastów w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Solny

Stare Miasto,Głogów

464 900 zł64 m² 7 264,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie, głogów Plac Solny, stare Miasto Jeśli szukasz mieszkania w centrum Głogowa, które łączy funkcjonalny układ, nowoczesne wykończenie i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Stare Miasto,Głogów

220 000 zł43 m² 5 138,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,81 m2, położone na 2 piętrze w bloku przy ulicy Plac 1000-lecia. Idealne dla singla , pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

199 000 zł47 m² 4 243,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, przestronnego mieszkania z balkonem przy ulicy Aleja Wolnośći, osiedle Śródmieście. Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żagańskich

Piastów Śląskich,Głogów

329 000 zł34 m² 9 617,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - parter, nowe budownictwo, pełne wyposażenie w cenie! Lokalizacja: głogów, osiedle Piastów Śląskich, ulica Książąt Żagańskich Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

329 000 zł48 m² 6 882,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 47,8 m2 po generalnym remoncie na 2 piętrze gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Krzepów,Głogów

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ukrywaliśmy to do ostatniej chwili! Dom pokazowy na Osiedlu Trzy Perły, który miał służyć jedynie jako wzór i inspiracja, nieoczekiwanie trafia na sprzedaż! To najlepsza okazja, by osobiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

325 000 zł50 m² 6 474,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie chcesz tracić sił ani czasu na remonty? Obejrzyj naszą ofertę Nowoczesne, gustownie urządzone, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z 3 pokojami, balkonem i wszystkimi najważniejszymi remontami za sobą Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,40 m w Głogowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Matejki,Głogów

365 000 zł65 m² 5 641,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy z kominkiem - ponad 63 m w sercu miasta! Na sprzedaż mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Mickiewicza w Głogowie. To absolutna perła na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym oknem na Osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy! Mieszkanie o powierzchni 44 m wyróżnia się przestronnym salonem z efektownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

556 764 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Bartosza Głowackiego w Głogowie, os. Chrobry w nowej inwestycji deweloperskiej park głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

890 000 zł117 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wolnostojący Dom Po Generalnym Remoncie - Gotowy do Wprowadzenia - Osiedle Złota Podkowa, głogów Powierzchnia użytkowa: 86,83 m | Powierzchnia całkowita podłóg (parter + całe poddasze): 116,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

285 000 zł48 m² 5 962,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Nieruchomość położona na III piętrze w czteropiętrowym budynku na Osiedlu Hutnik. Mieszkanie przeszło gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

860 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Brzostów,Głogów

119 900 zł57 m² 2 119,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe - 56,56 m - Gaworzyce, ul. Główna Ciche, zadbane mieszkanie z dużą piwnicą i niskim czynszem - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja i otoczenie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

525 000 zł58 m² 9 002,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Złota Podkowa. - na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na kameralnym osiedlu Złota Podkowa (blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszczelarska

Krzepów,Głogów

399 000 zł96 m² 4 147,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najtańszy dom w zabudowie bliźniaczej w Głogowie - okazja, która się nie powtórzy! Na pograniczu Głogowa i malowniczej wsi Szczyglice znajduje się miejsce otoczone łąkami, polami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

606 902 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Matejki,Głogów

199 000 zł47 m² 4 207,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Najtańsze 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Głogów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,31 m , położone na 4. piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Stare Miasto,Głogów

529 000 zł62 m² 8 500,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze z windą, położone przy ulicy Młyńskiej na Starym Mieście. o powierzchni 62,23m2 To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Głogów,dolnośląskie

245 990 zł51 m² 4 823,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

300 zł czynsz za dwupokojowe mieszkanie w centrum Głogowa? Tak tanio w eksploatacji już dawno nie było! Brzmi genialnie prawda ? Oferuję Ci dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żarków,Głogów

419 000 zł74 m² 5 669,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na ulicy Królewskiej na osiedlu Piastów I w Głogowie. Ta niezwykle urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

224 000 zł32 m² 7 044,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainteresowanych proszę o kontakt w celu umówienia prezentacji- mamy klucze do mieszkania w oddziale. To miejsce idealne dla osób szukających komfortu, bliskiej lokalizacji do Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

230 000 zł43 m² 5 314,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,28 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość wyposażona w klimatyzację, balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie