dowolna

Domy z aneksem kuchennym Głogów - Lista ofert sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Masz dość zgiełku miasta ale chcesz nadal pozostać jego częścią? Marzysz o nieruchomości rodem z katalogu wnętrzarskiego? Lubisz surowy charakter cegły połączony z ciepłem drewna?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głogów

Głogów,dolnośląskie

629 000 zł121 m² 5 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mamy niebywałą przyjemność zaprezentować Wam ostatnią dostępną nieruchomość w naszej nowatorskiej inwestycji - dom przyszłości, który łączy w sobie nowoczesność i dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Chrobry,Głogów

799 000 zł144 m² 5 548,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej na Os. Chrobry w Głogowie. Nieruchomość została wybudowana w 1938r. powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Wysokiego

Piastów Śląskich,Głogów

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na oś. Piastów Śląskich w Głogowie, w pobliżu ul. Bolesława Wysokiego. Powierzchnia domu to 130m2, pow. działki to 4 ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogów

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł110 m² 4 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Energy House Invest prezentuje dom w innowacyjnej zabudowie szeregowej. Pierwsze w powiecie Głogowskim rewolucyjne rozwiązanie, gwarantuje ciszę i komfort jak w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mechtyldy

Piastów Śląskich,Głogów

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Mechtyldy Park to nowo powstające miejsce permium na mapie Głogowa. Budynki zlokalizowane są na osiedlu z dala od miejskiego zgiełku przy ulicy Księżnej Mechtyldy w Głogowie. Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Paulinów,Głogów

999 000 zł145 m² 6 889,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Dom wolnostojący wybudowany w 2021r. Dom wybudowany został na działce o powierzchni 14,88 ar, powierzchnia użytkowa domu to 145,85m2, a powierzchnia całkowita wraz z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodzka

Głogów,dolnośląskie

750 000 zł270 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Kamienica w centrum Starego Miasta w Głogowie To propozycja dla dużej rodziny, osób prowadzących działalność gospodarczą lub pomysł na biznes. Możliwość przebudowy na dwa samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogów

Głogów,dolnośląskie

439 000 zł87 m² 5 027 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Oferta bezpośrednia- kupujący nie płaci żadnych prowizji, opieka doradcy kredytowego jest bezpłatna. Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni 87,33 mkw, wydanie kluczy od zaraz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów,dolnośląskie

840 000 zł270 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostrów Tumski

Ostrów Tumski,Głogów

1 050 000 zł275 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Opis szczegółowy (tylko opis nieruchomości, bez oferty handlowej i danych kontaktowych) Głogów, ul. Mała 1, dom, 8 pokoi, powierzchnia całkowita 275,0m 2 , działka 20,026ar sprzedaż 1.050.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

985 000 zł422 m² 2 331,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:399 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny wolnostojący z częścią usługową oraz garażem, zlokalizowany na osiedlu Sportowym o powierzchni użytkowej: 346, 60 m2, całkowitej: 422, 40 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów, bardzo dobra lokalizacja Głogów-Ruszowice. Stan domu - instalacja wod-kan, instalacja elektryczna, ,instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodzka

Stare Miasto,Głogów

890 000 zł370 m² 2 402,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Kamienica w centrum Starego Miasta w Głogowie To propozycja dla dużej rodziny, osób prowadzących działalność gospodarczą lub pomysł na biznes. Kamienica podzielona na część mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Słowiańska

Głogów,dolnośląskie

1 390 000 zł420 m² 3 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Sprzedam kamienicę w centrum Głogowa Nieruchomość składa się z lokalu handlowo użytkowego ok 130 m2 (-1 i parter) z niezależnym wejściem od strony ulicy Słowiańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

580 000 zł132 m² 4 410,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

II etap inwestycji W ruszowicach już W sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych z II etapu Inwestycji przy ul. Rubinowej w Ruszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

530 000 zł131 m² 4 042,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Marzysz o dużej przestrzeni mieszkalnej i wypoczynku we własnym ogrodzie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych z II etapu Inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

580 000 zł133 m² 4 377,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Głogów,dolnośląskie

464 720 zł116 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - idealny dla dużej rodziny. Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

495 000 zł133 m² 3 735,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Marzysz o dużej przestrzeni mieszkalnej i wypoczynku we własnym ogrodzie? Zapraszamy do dokonywania rezerwacji na nowe lokale mieszkalne, w nowej Inwestycji w Ruszowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

820 000 zł133 m² 6 165,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny dom Z klimatyzacją przy samym jeziorze! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną nieruchomość, położoną bezpośrednio nad brzegiem jeziora Wilcze. Dom 133m2 wybudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Głogów,dolnośląskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferuję do sprzedaży stan surowy domu w zabudowie bliźniaczej wraz z garażem na działce o pow. 620 m2. W skład parteru wchodzą: salon +aneks kuchenny, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Wynajm na okres nie mniejszy jak 10lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 150 000 zł410 m² 2 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Reprezentacyjny dom piętrowy podpiwniczony z garażem w mieście Głogów. Dom posiada dwa wejścia jedno do części mieszkalnej drugie do części usługowej.Cały budynek klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom wolnostojący 140 m2 w okolicy lasu na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Do zamieszkania od zaraz.Wykończony parter z poddaszem do adaptacji. Na parterze 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krótka

Głogów,dolnośląskie

2 900 zł168 m² 17,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom kompletnie umeblowany ( nowe meble) i wyposażony , luksusowo wykończony ,do zamieszkania od zaraz. Dom do wynajęcia na dłuższy okres ( minimum 1 rok , możliwość zakupienia). Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Głogów,dolnośląskie

570 000 zł168 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom w pełni wyposażony do zamieszkania od zaraz. Wodociąg i kanalizacja gminna.Ogrzewanie olejowe ( kocioł Vissman) lub kominkiem. Do centrum Głogowa 5 minut jazdy samochodem. Cicha okolica.