dowolna

Luksusowe mieszkania Głogów - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

487 000 zł75 m² 6 493,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa oferta sprzedaży 4 -pokojowa nieruchomość w Głogowie na ul. Rycerskiej z klimatyzacją. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Głogów

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70m2 na 4 pietrze z balkonem, przy ulicy Kołłątaja w Głogowie. Budynek z 2014 roku posiada windę. Układ: - duży otwarty salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ulicy Orbitalnej w Głogowie na parterze. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58 m2 Składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

415 000 zł50 m² 8 283,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie znajdujące się na 2 pietrze w idealnie skomunikowanej części osiedla Kopernika w niskim bloku. Mieszkanie po świeżo zakończonym generalnym remoncie wyposażone w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

299 000 zł61 m² 4 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym pietrze w niskim bloku na os. Kopernik. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygody i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Hutnik,Głogów

438 900 zł55 m² 7 910,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

** Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kossaka 55,48 m pełne komfortu i elegancji** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

436 800 zł84 m² 5 181,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,3 m Z racji swojego metrażu jest możliwość wyodrębnienia 4 pokoju. To idealna okazja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztelańska

Żarków,Głogów

329 000 zł54 m² 6 081,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w Głogowie przy ulicy Kasztelańskiej, w cichej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

400 000 zł67 m² 5 979,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie na osiedlu Kopernik Idealne miejsce dla Twojej rodziny. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknego mieszkania 3-pokojowego w Głogowie na ul. Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Stare Miasto,Głogów

394 200 zł54 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do odkrycia niezwykłego kawałka raju na Starówce w malowniczym Głogowie! Ta wyjątkowa nieruchomość zapiera dech w piersiach swoim urokiem i funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

284 900 zł52 m² 5 521,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Saturna w Głogowie. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w bloku 4 piętrowym i oferuje 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rudnowska

Fabryczna,Głogów

295 000 zł57 m² 5 202,82 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m , zlokalizowane w Głogowie przy ul. Rudnowskiej, na 3. piętrze niskiego budynku. Idealne dla rodzin szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 600 zł38 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy galerii Multi Box w Głogowie. Układ: - salon z wyjściem balkon (kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Stare Miasto,Głogów

379 000 zł46 m² 8 329,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na Starym Mieście. To dwupokojowe lokum emanuje urokiem i zachwyca swoją funkcjonalnością. Wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Matejki,Głogów

295 000 zł52 m² 5 651,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Twoje Wymarzone Miejsce do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z windą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Matejki,Głogów

379 000 zł49 m² 7 782,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu i pomysłu na remont ? Chciałbyś wejść do swojego własnego M z walizką własnych marzeń? Ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, jakie chcę Ci zaprezentować znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

270 000 zł58 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: przestronne i nowoczesne mieszkanie z widokiem na miasto. Cena: 270.000 Powierzchnia: 57,6m2 Lokalizacja: Głogów, Kopernik, ul. Oriona Piętro: 10 (z windą) Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

320 000 zł61 m² 5 280,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

268 000 zł53 m² 5 056,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania na Osiedlu Kopernik w Głogowie, ul. Perseusza Cena: 268.000 PLN Lokalizacja: Głogów, Osiedle Kopernik, ul. Perseusza Powierzchnia: 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Stare Miasto,Głogów

598 000 zł88 m² 6 803,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne rozkładowe mieszkanie w samym sercu Starówki. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, położone w samym centrum Starówki. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

295 000 zł51 m² 5 761,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wyjątkowe, jasne mieszkanie przy ul. Budowlanych 20a 51,20 m pełne możliwości i komfortu** Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,20 m , usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

665 000 zł115 m² 5 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: piękne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie po remoncie. Idealna Inwestycja dla Rodziny Cena: 665.000 PLN Lokalizacja: Głogów, Piastów, ul. Gen. Roweckiego (grota) Powierzchnia: 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Głogów

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku, usytuowane w samym sercu Głogowa. To doskonała okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żarków,Głogów

290 000 zł64 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego mieszkania z widokiem! Czy marzysz o swoim własnym przestronnym i komfortowym lokum, gdzie możesz cieszyć się spokojem i pięknymi widokami? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hutnik,Głogów

229 000 zł37 m² 6 205,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w centrum miasta. Położone na 9 piętrze w wysokim budynku z dużą, nową windą. Mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

349 000 zł36 m² 9 748,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zostało wykończone pod nadzorem projektanta wnętrz i okiem doświadczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Głogów

235 000 zł37 m² 6 436,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Głogowie przy Al. Wolności. Mieszkanie zlokalizowane jest w niskim bloku na pierwszym piętrze. Powierzchnia nieruchomości wynosi 37 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kopernik. Położone na 7 piętrze w wysokim budynku z windą. Metraż mieszkania 53m2 na który składa się : kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Hutnik,Głogów

455 900 zł55 m² 8 217,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

1 800 zł36 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie świeżo po remoncie, położone na Osiedlu Hutnik przy ul. Śniadeckich. Urządzone nowocześnie, funkcjonalnie i ze smakiem ( wszystko nowe) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł38 m² 6 833,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 3 piętrze w bloku w Głogowie blisko Multiboxu. Dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 37.90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

210 000 zł31 m² 6 840,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30.70 m2- Głogów- woj. dolnośląskie. Mieszkanie na 1 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu na Morcinka ( są dwie windy). W 2020 r. był remont łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

299 000 zł51 m² 5 839,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbowa

Żarków,Głogów

1 600 zł49 m² 32,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na II pietrze bloku w zacisznej i spokojnej części przy ulicy Herbowej w Głogowie. Pod budynkiem mieszkalnym parking, łatwy dostęp do licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Żarków,Głogów

319 000 zł49 m² 6 550,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży ciepłe i przestronne mieszkanie na II pietrze bloku w zacisznej i spokojnej części przy ulicy Herbowej w Głogowie. Pod budynkiem mieszkalnym parking, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neptuna

Kopernik,Głogów

379 000 zł60 m² 6 274,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu na remont? Chcesz wprowadzić się od zaraz? Mam dla Ciebie ofertę idealną! oferta dostępna tylko W cuprum house! Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Kopernik, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Głogów,dolnośląskie

359 800 zł50 m² 7 268,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Osiedlu Piastów 1 w Głogowie przy ulicy Łokietka! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

317 000 zł51 m² 6 227,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na ul. Sienkiewicza, gotowe do zamieszkania na parterze Osiedle Hutnik, głogów Cena: 315 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 50,9 m Lokalizacja: ul. Sienkiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Hutnik,Głogów

469 000 zł55 m² 8 453,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

**wyjątkowe mieszkanie przy ul. Kossaka 55,48 m pełne komfortu i elegancji** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem,po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 50.10m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kopernik ul Galileusza. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Hutnik,Głogów

1 600 zł47 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia ? Oto nasza propozycja. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 46,8 m2 położone w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie duże, przestronne i bardzo słoneczne. Bardzo ciekawy.