dowolna

Luksusowe mieszkania Głogów - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura Nieruchomości Mieszkanie do wynajęcia na Ulicy Obrońców Pokoju w bloku na 1 piętrze. Standard : wysoki. Wykonany został generalny remont. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

345 000 zł44 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie i rodziny gotowego do wprowadzenia się i nie tracić czasu na remont - ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 43,8 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Żarków,Głogów

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apatramenty w Głogowie dla firm. Oferta obejmuje pokoje 2 i 3 osobowe z dodatkowym wspólnym salonem, kuchnią i łazienką. Każde mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernik,Głogów

284 900 zł52 m² 5 521,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Saturna w Głogowie. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w bloku 4 piętrowym i oferuje 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

1 500 zł34 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na osiedlu Kopernik. Ta propozycja z pewnością zwróci uwagę osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 810,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie, nowe instalacje : elektryczne, wod-kan, pięknie zaprojektowana łazienka z prysznicem, nowoczesna kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

379 000 zł48 m² 7 830,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kolejna wyjątkowa oferta w Housefly! Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta. Lokal o powierzchni 48,4 mkw zlokalizowany na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

299 000 zł54 m² 5 506,45 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nie chcesz tracić sił ani czasu na remonty? Obejrzyj naszą ofertę: nowoczesne, gustownie urządzone, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernik, położone na 3 piętrze w wysokim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ulicy Plutona w Głogowie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, co oznacza, że jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkiem umeblowane i wyposażone w niezbędne meble i sprzęty. Lokalizacja; plac 1000- lecia w Głogowie Piętro; 3/4 Mieszkanie ma piwnicę, ale jest bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

**do wynajęcia nowoczesna kawalerka z balkonem, ul. Morcinka, 34 m ** nie odpisuję na maile I sms - proszę O kontakt telefoniczny. Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Chrobry,Głogów

272 000 zł44 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Chrobry w Głogowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

1 200 zł31 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z tą uroczą kawalerką znajdującą się w sercu Głogowa, przy ulicy Morcinka 18. To niezwykłe miejsce, gdzie komfort spotyka funkcjonalność, tworząc idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balwierska

Stare Miasto,Głogów

399 000 zł42 m² 9 477,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowa nieruchomość w kamienicy usytuowana na Osiedlu Stare Miasto w Głogowie. To idealna inwestycja dla osób ceniących mieszkania, gdzie wszędzie jest blisko. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja do niedzieli- mieszkanie umeblowane i wyposażone w niezbędne meble i sprzęty. Piętro; 1 w domu dwurodzinnym - jest oddzielne wejście do mieszkania. Lokalizacja; ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

3 200 zł92 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy nowoczesny apartament w doskonałej lokalizacji - pierwszy najem, dostępny od zaraz! Dwupoziomowy apartament o powierzchni 92 m2, znajdujący się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Głogów

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku, usytuowane w samym sercu Głogowa. To doskonała okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chrobry,Głogów

417 700 zł57 m² 7 301,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z tym uroczym 2-pokojowym mieszkaniem z balkonem, doskonale położonym w sercu Głogowa, przy ulicy Stawnej. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

340 000 zł50 m² 6 868,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze idealne dla rodzin i osób ceniących wygodę! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie , Bezwzględnym atutem nieruchomości poza wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrą lokalizacją jest poczucie "prywatności" , o której zazwyczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

320 000 zł54 m² 5 893,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów Śląskich,Głogów

359 000 zł64 m² 5 618,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja, 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie na os. Piastów o powierzchni 63,9 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cylejskiej

Piastów Śląskich,Głogów

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jesteśmy pierwszymi właścicielami mieszkania, mieszkanie kupione od dewelopera w bloku z 2018 roku, mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienką oraz 2 sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł53 m² 28,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkiem umeblowane i wyposażone w niezbędne meble i sprzęty. Wyposażenie: salon sofa rozkładana, stolik kawowy, szafka rtv, stół z krzesłami. Kuchnia szafki kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

310 000 zł49 m² 6 313,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników, mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o pow. 49,1 m kw, położone na parterze w czteropiętrowym bloku - Oś. Kopernik, ul Kosmonautów Polskich Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Matejki,Głogów

309 000 zł38 m² 8 089,01 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Energy House Invest prezentuje kolejny projekt- 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, na os. Śródmieście w Głogowie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się, od zaraz. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 5.08 Do wynajęcia urządzone mieszkanie na 2 piętrze z balkonem, na ulicy Placu Solny w Głogowie- dostępne od zaraz. Metraż mieszkania: 33 m2 Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chrobry,Głogów

272 000 zł44 m² 6 153,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

344 766 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D ***rolety zewnętrzne gratis! *** Nasza oferta mieszkań deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Chrobry,Głogów

1 500 zł50 m² 29,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,20m w Głogowie na Osiedlu Chrobry. Układ mieszkania: - salon z wyjściem na balkon, - pokój, - kuchnia z jadalnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

263 580 zł38 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Będą to nowoczesne mieszkania z czystą, odnawialną energią. Każde z nich zostanie wyposażone w instalację fotowoltaiczną o mocy 1,5 kw, co realnie wpłynie na rachunki za prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Chrobry,Głogów

350 000 zł54 m² 6 505,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nie chcesz tracić sił ani czasu na remonty? Zapoznaj się z naszą ofertą: nowoczesne, gustownie urządzone, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Chrobry, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł50 m² 7 056,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu ? Nowa oferta mieszkanie bezczynszowe, dwupokojowe z aneksem kuchennym na Złotej Podkowie. Nieruchomość o powierzchni 49,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dwupoziomowego mieszkania z windą w kamienicy: cena wynajmu: 1 900 pln / miesiąc Czynsz: 1 000 pln / miesiąc (wliczone ogrzewanie miejskie oraz woda) Kaucja: 2 000 pln Powierzchnia: 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

1 500 zł38 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego, bezczynszowego mieszkania na Starym Mieście, ul. Długa w Głogowie. Cena: 1500 pln / miesiąc Powierzchnia: 38,37m Lokalizacja: stare Miasto, głogów Piętro: 1 (z windą) Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

378 900 zł68 m² 5 531,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do odkrycia niezwykłego kawałka raju na Alei Wolności w malowniczym Głogowie! Jestem zachwycona, że mogę Państwu przedstawić tę wyjątkową nieruchomość, która zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Hutnik,Głogów

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia. Jeżeli szukasz mieszkania na wynajem w Głogowie, ta oferta może Cię zainteresować! Przestronne i słoneczne mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słodowa

Stare Miasto,Głogów

1 350 zł25 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Głogowie na Starym Mieście. Mieszkanie leży na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Powierzchnia: 24,93m. Miesięczne koszty: - odstępne: 1350zł, - media płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania, do którego wprowadzisz się z walizką swoich marzeń ? Nie masz głowy do remontów? A może przeraża Cię wizja aranżacji ? Mam dla Ciebie idealną nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parafialna

Stare Miasto,Głogów

1 550 zł55 m² 28,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: bajeczne mieszkanie na Starym Mieście! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego w sercu Starego Miasta. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł52 m² 5 147,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Głogowa, w Śródmieściu, gdzie odnajdziesz wszystko co jest Ci niezbędne do życia i funkcjonowania. W promieniu.