dowolna

Mieszkania w centrum Głogów - Oferty sprzedaży i najmu

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

250 000 zł63 m² 3 987,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowo wykończone mieszkanie na trzecim piętrze os.Piastów ul.Kasztelańska Dwie sypialnie, salon z aneksem, łazienka i wc - okna wychodzące na północ i południe Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

258 000 zł84 m² 3 060,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne, słoneczne i ciepłe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Piastów Śląskich. W skład mieszkania wchodzą: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Chrobry,Głogów

1 100 zł62 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w samym centrum Głogowa (stawna - cicho, a obok kina, mok, sklepów, niedaleko biblioteka, usługi, parki, szkoły). Remont generalny w 2012 roku, większe odświeżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

340 000 zł110 m² 3 086,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Witam, mam do sprzedania mieszkanie w kamienicy z 1912 roku w centrum Głogowa. Położenie mieszkania jest atutem - wszędzie blisko, do banków, szkół, na Rynek. Widok na Kolegiatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

255 000 zł87 m² 2 917,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Głogów, stare Miasto, mieszkanie dwupoziomowe, 4 pok, 87,41m2, sprzedaż, 255 000 Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe dwupoziomowe o łącznej powierzchni 87,47m2, usytuowane w kamienicy na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

179 999 zł61 m² 2 945,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Głogów, stare Miasto, mieszkanie, 3 pokoje, 61,20m2, sprzedaż, 179 999 zł rezerwacja Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,20m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nosocice

Nosocice,Głogów

289 000 zł91 m² 3 189,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w domu wielorodzinnym na parterze - os. Nosocice. Okna wychodzące na północ, wschód, południe z widokiem na inne budynki, zieleń, podwórko. Wykończenie: podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł91 m² 3 189,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, 90,60m2, ogródek, miejsce parkingowe, sprzedaż, 289 000 zł, sprzedam mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym, składające się z 3 przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

145 000 zł44 m² 3 280,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze z windą - os. Chrobry Okna wychodzące na wschód, z widokiem na inne budynki, tereny zielone, wykończenie: podłogi - panele, terakota;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

169 000 zł56 m² 3 007,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, słoneczne i ciepłe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Kopernik. Okna wychodzące na północny-wschód i południowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

160 000 zł39 m² 4 134,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, przytulne w pełni umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Głogowie, piastów Śląskich Kuchnia z jadalnią, salon z wyodrębnioną sypialnią, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

168 000 zł48 m² 3 507,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, hutnik, mieszkanie 3 pok, 1p, sprzedaż, 168 000 zł Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni 48m2, usytuowane na Ip w bloku (niska zabudowa), na osiedlu Hutnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

125 000 zł57 m² 2 199,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Śródmieście Okna wychodzące na północ, południe z widokiem na inne budynki. Wykończenie: podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Chrobry

Chrobry,Głogów

359 000 zł100 m² 3 575,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w domu dwurodzinnym na pierwszym piętrze - os. Chrobry Okna wychodzące na północ, wschód, południe z widokiem na inne budynki, zieleń, podwórko. Wykończenie: podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

157 000 zł49 m² 3 191,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie kwalifikuje się w programie MdM! Przytulne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Śródmieście. Okna wychodzące na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, kopernik, mieszkanie 3 pok, 53m2, sprzedaż, 185 000 rezerwacja Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni 53m2, usytuowane na ivp w bloku (niska zabudowa), na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

133 000 zł36 m² 3 674,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przytulne dwupokojowe mieszkanie 36,2 m2 na drugim piętrze na osiedlu Śródmieście. Duży, jasny salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny, sypialnia , łazienka z prysznicem Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł63 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne i przestronne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku czterorodzinnym w Głogowie - os. Śródmieście Okna wychodzące na północ, południe z widokiem na inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

190 000 zł41 m² 4 674,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe nowo wykończone mieszkanie na czwartym piętrze ( winda ) w kamienicy w Głogowie, stare Miasto. Sypialnia, salon z aneksem i jadalnią, garderoba, łazienka, balkon - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Hutnik

Hutnik,Głogów

150 000 zł44 m² 3 398,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne dwu pokojowe mieszkanie na parterze w bloku wielorodzinnym w Głogowie - Os. Hutnik. Mieszkanie znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

208 000 zł63 m² 3 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze z balkonem - os. Kopernik. Okna wychodzące na północ, południe z widokiem na tereny zielone Wykończenie: podłogi - panele, terakota; ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

240 000 zł63 m² 3 791,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, słoneczne i ciepłe mieszkanie na I piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Kopernik Okna wychodzące na zachód, wschód, z widokiem na inne budynki, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kopernik

Kopernik,Głogów

125 000 zł36 m² 3 491,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Przytulne, jasne jednopokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w wieżowcu w Głogowie - os. Kopernik Okna wychodzące na wschód z widokiem na tereny zielone, inne budynki Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

215 000 zł39 m² 5 542,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Głogów, stare Miasto, mieszkanie, 2 pok, 1 p, sprzedaż, 215 000 zł do negocjacji Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 39m2, usytuowane na Ip w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Kościuszki,Głogów

159 000 zł54 m² 2 917,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dopłata w MDM 2017 od 18.155 zł do 59.366 zł! Zarezerwuj już teraz, ilość środków na dopłaty ograniczona. Przestronne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

209 000 zł62 m² 3 381,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Kopernik. Okna wychodzące na północ i południe z widokiem na inne budynki, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chrobry

Chrobry,Głogów

165 000 zł48 m² 3 451,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Chrobry. Okna wychodzące na północ i południe z widokiem na inne budynki, zieleń. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

130 000 zł37 m² 3 551,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w Głogowie - os. Hutnik Okna wychodzące na północ z widokiem na inne budynki. Wykończenie: podłogi - panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grodzka

Stare Miasto,Głogów

125 m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie jest bezczynszowe. Jest usytuowane w kameralnej kamienicy na głogowskiej Starówce. Składa się z 2 poziomów i jest bardzo funkcjonalne. I Poziom - część dzienna: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

215 000 zł39 m² 5 544,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w nowej kamienicy na Starym Mieście Okna wychodzące na zachód z widokiem na inne budynki. Wykończenie: podłogi - panele, płytki ; Ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

228 000 zł76 m² 2 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w pałacu w Borku. Okna wychodzące na zachód i północ, z widokiem na park. Wykończenie: podłogi - panele, terakota; ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

235 000 zł70 m² 3 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Kopernik Okna wychodzące na ,północ i południe z widokiem na tereny zielone, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

209 000 zł60 m² 3 466 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne i duże mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Głogowie, stare Miasto. Dwie sypialnie, salo, kuchnia, łazienka, wc i balkon. - okna wychodzące na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Stare Miasto,Głogów

175 000 zł46 m² 3 775,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze ( winda ) w stanie deweloperskim w kamienicy w Głogowie, stare Miasto. Duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

239 000 zł63 m² 3 775,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

234 900 zł70 m² 3 379,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, kopernik, mieszkanie, 3 pok, 69,50m2, 235 000zł, sprzedaż Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni 69,50m2, usytuowane na iiip w bloku (niska zabudowa), na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2, usytuowane na III piętrze w kamienicy na Starym Mieście. Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz możliwość korzystania z wózkowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

102 000 zł31 m² 3 322,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 30 mkw na pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym w Głogowie przy ulicy Armii Krajowej. Widok na plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

419 000 zł75 m² 5 600,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe nowo wykończone na wysokim standardzie dwupoziomowe mieszkanie na czwartym piętrze ( winda ) w kamienicy w Głogowie, stare Miasto. (nigdy nie użytkowane) Dwie sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Stare Miasto,Głogów

195 000 zł54 m² 3 631,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na parterze w kamienicy w Głogowie, stare Miasto. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód i zachód ; widok na inne budynki. Standard wykończenia: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

130 000 zł48 m² 2 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Głogowie - os. Hutnik Okna wychodzące na południe i zachód z widokiem na inne budynki oraz tereny zielone (park) Przyległości:.